Experti zkoumají velké UFO, které spadlo na Sibiři

23. března 2012 v 21:00 | Levenka/webmaster |  **Záhady a tajemno**
UFO na Sibiři

UFO fragment velkých rozměrů dopadl do hustého lesa nedaleko malé vesničky Otradnesnky na ruské Sibiři. Místní se vydali směrem k místu dopadu, velký objekt naložili na povoz a dovezli do vesnice. Nyní ho zkoumají ruští experti.


Podle oficiálního prohlášení nahlásil objev Sergej Bobrov, ten také nabádal vesničany, aby s fragmentem nijak nemanipulovali, i přesto byl 200 kilový objekt odtažen do vesnice. Nyní je bedlivě hlídán stráží objednanou zatím nejmenovanými orgány.
Původ zařízení zatím nebyl objasněn, již teď je podle expertů jasné, že objekt nemůže být spojován s lidmi vytvořenými kosmickými technologiemi. " Nalezený objekt nesouvisí s žádnou dosud známou kosmickou technologií, původ je tedy nadále zkoumán," uvedla ruská kosmická agentura Roskosmos.
Odborníci se také pokoušejí zjistit, do jaké míry je objekt nebezpečný. "Měřili jsme úroveň radiace v blízkosti a uvnitř objektu, ale žádné stopy po radiaci jsme neobjevili," řekl Jurij Bornyakov, velitel oddělení záchranné služby v oblasti Novosibirsku.
Část fragmentu byla vyrobena z ultra silného titanu, spekuluje se proto, že se jedná část vojenského stroje či neznámého satelitu, ale i to se zdá velmi nepravděpodobné. Nezbývá než si počkat na další průběh zkoumání.
Zdroj :Novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama