Únor 2011

Avatar :o))

28. února 2011 v 0:04 | Levenka/webmaster |  **Foto všeho možného**

Naše avatarská rodinka,docela jsme se u toho nasmály

Maminka s tatínkem :O))))))))))))a moje dvě dcerunky:O)Původ AIDS – uměle vytvořená nemoc?

27. února 2011 v 22:28 | Levenka/webmaster

AIDS, neboli Syndrom získaného selhání imunity. Nemoc, kterou se od jejího prvního výskytu v roce 1981 nakazili desítky milionů lidí a jejímž původem je virus HIV. Na člověka se pravděpodobně přenesla ze šimpanzů v oblasti Kamerunu. Oficiálně.


Záhadná zmizení lidí

25. února 2011 v 8:43 | Levenka/webmaster

Většinou se jedná o vraždu či únos, avšak jak vysvětlíme náhlé rozplynutí člověka před očima jeho kamarádů?

Většinou se jedná o vraždu či únos, avšak jak vysvětlíme náhlé rozplynutí člověka před očima jeho kamarádů? Ano i takové případy jsou zaznamenány. Nebo zmizení člověka z jedoucího autobusu, který ve chvíli zmizení nikde nezastavoval. Myslíte si, že by se řidič či sestující nevšimli muže vyskakujícího z autobusu za jízdy?Stejně jako lidé mizí, tak se i objevují.Roku 1879 se jeden muž při procházce záhadně beze stopy vytratil. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se roku 1950 nestala v Londýně dopravní nehoda, kde taxík srazil zmateného muže ve staromódním oblečení, který zmateně pobíhal po Trafalgarském náměstí.
Při příjezdu policie ještě před smrtí stačil uvést své jméno, které se shodovalo se jménem onoho ztraceného muže. Může za to snad nějaká časová anomálie? Např v jedné sibiřské vesničce se objevil také muž ve staromódním oblečení a vyprávěl příběh, že zrovna jel na svatbu a zastavil se u hrobu svého přítele. Ten se mu zjevil ve velké záři a lákal ho k sobě. Po chvíli zmizel a muž se vracel. Avšak vše bylo jiné. Celá vesnice vypadala jinak. Místo dřevěných domů zde byly domy z cihel a betonu. Proto šel do kostela, kde knězi vypověděl svůj příběh a poté utekl. Kněz běžel za ním a přímo před jeho očima muž zmizel v záhádné šedé mlze. Kněz ještě místo prohledal, aby zjisti či se mu muž neschoval.
Později našel v kronikách několik svědectví o zjevení tohoto muže. Příběhy byly zcela autenetické. Také bylo hluboko v kronice zaznamenáno jeho jméno. A opravdu se stal tento příběh, který vyprávěl. Tento muž kdysi zmizel beze stopy. Teď se pravděpodobně stal obětí časové smyčky. Případů náhlého objevení lidí ve staromódním oblečení je mnoho. Většinou však zemřou, či beze stopy zmizí. Nic není dokonalé. Je tedy dokonalý alespoň čas?

Mentální anorexie - Isabelle Caro

25. února 2011 v 8:27 | Levenka/webmaster |  Různý

Mentální anorexie - Isabelle Caro

Mentální anorexie není opravdu jen nemocí dívek a žen, dávno jsou pryč ty doby, kdy šlo často o onemocnění nadaných dospívajících dívek s výborným prospěchem ve škole a sklony k perfekcionismu.
Mentální anorexie není opravdu jen nemocí dívek a žen, dávno jsou pryč ty doby, kdy šlo často o onemocnění nadaných dospívajících dívek s výborným prospěchem ve škole a sklony k perfekcionismu. Jde o civilizační chorobu, která jde napříč pohlavními rozdíly i věkovými skupinami a nemocní jsou také muži. Každý, kdo čte noviny, časopisy a sleduje televizi si už určitě povšiml, že jsme jako společnost neustále tlačeni k tomu, abychom byli ideální. Ideální ženy, muži, manželky apod. Stejně tak by bylo nejlepší, kdybychom měli všichni ideální postavu, ideální vkus a stravovali se ideálním způsobem. Není divu, že každý rok narůstá počet lidí trpících anorexií, jako důsledek touhy po dosažení alespoň jednoho z těchto ideálů. Anorexie je umělě vytvořenou civilazační chorobou, která je jen důsledkem amerického životního stylu - který se mnohdy podobá fašismu - chceme jen ideálního člověka.

Vzpomínky 1část

22. února 2011 v 12:57 | Levenka/webmaster |  Oblíbené
Toto jsou fotečky co jsem vytáhla ze šuplíku dnes zhruba po dvou letech možná rok a půl,když jsem se na ně podívala zavspomínala jsem si.

Na té první a druhé je Moňásek s bývalím sousedem malinkým Kubíkem.To byl moc roztomilej klučina,kolikrát si na něj vzpomenu co prováděl za skopičiny,byl věčně sedřenej
sg
sg
Na této fotografii je Moňásek se svou nejlepší kamarádkou,která tu jen krádce bydlela a pak se odstěhovala.Sranda je,že tet obě čekaj skoro na stejno miminka:O))))
sg
A tohle jsou moje malé holčičky :o))
sg


€urope plánují nové DVD :O)))

21. února 2011 v 8:53 | Levenka/webmaster |  Europe
EUROPE se chystají nahrát koncert, který odehrají 19. února v londýnském O2 Shepherd´s Bush Empire. Jde o druhý ze série koncertů britského turné Balls ´N´ Banners, které startuje o dva dny dřív v Glasgow. V říjnu pak záznam chtějí vydat na DVD a na Blu-Ray, jehož součástí budou také záběry ze zákulisí či ze zkoušek. A ač má být těžištěm setlistu poslední album "Last Look at Eden", EUROPE slibují, že nevynechají ani svá klasická alba z let osmdesátých.

Procházka

17. února 2011 v 18:07 | Levenka/webmaster |  ** fotila jsem**
Nedávná procházka a pár foteček:o))
procházka
procházka
procházka
procházka
procházka

4Chan - organizace, která mění internet

16. února 2011 v 20:12 | Levenka

Je to organizace, zvláště mladých lidí. Je rozšířena hlavně v USA, ale své příznivce má po celém světě. Tato organizace mění podobu celého internetu.

Obrázky Love♥♥♥♥

16. února 2011 v 20:08 | Levenka/webmaster |  **Ke ztažení**
Zkusila jsem ještě pár obrázkú na téma láska,sice už je po Valevtýnu ale myslím že tyto obrázky se dávají celoročně tak snad se vám budou líbit
love
love
love