Prosinec 2010

ŠťASTNÝ NOVÝ ROK♥♥♥

31. prosince 2010 v 0:00 | Levenka/webmaster |  **Nezařazeno**
Tak než vám všem tady popřeji k novému roku,chtěla bych vám všem poděkovat.Můj letošní rok se konečně obrátil k dobrému...což jsem moc ráda a nejen já:O)))
Poslední dva roky pro nás nebyly z nejlepších.

*********************************

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat svojí rodině,mému miláškovi,že to se mnou vydržel tak dlouho i přez to jak moc ho kolikrát zlobím:O))))))))
A já tě moooooooooooc miluju lásko moje♥♥♥
A přála bych si,aby nám to vydrželo další roky a všechno bylo už fajn♥♥

Dál musím poděkovat svým třem holčičkám...těm menším za to jak projevují svojí lásku na každém kroku a dělají mi jen a jen radost♥♥♥♥♥
Své třetí holčičce za to,že je opět mou věrnou kamarádkou celým rokem a spolupracovnicí...
i když né na dlouho,ale nevadí v novém roce mi dá brzo vnoučátko...na které se moc těším....takže o důvod více se radovat v novém roce!!Nic lepšího nás nemohlo potkat♥♥♥
Takže Moni držím moc palečky,aby i novém roce bylo vše v pořádku s tebou i s malým!!!!!!
Musím poděkovat ještě Monice a Pájovi jako rodince která pro nás udělala snad i nemožný a jsou to fakt super obětaví lidičky se srdíčkem na pravím místě♥♥♥
Mám vás mooooooooooc ráda!!!

*******************

A nakonec musím poděkovat i vám mím blogovým kamarádům jako je Corly cuchtička moje kterou mám moc ráda......dále  ilon kterou jsem poznala nedávno a musím říct,že je to moc fajn ženská a já ji mám taky moc ráda.....a ještě Luďka,kterou mám taky moc ráda má moc krásné fotečky:O))))
A musím poděkovat ještě i vám náhodným návštěvníkům mého blogu,že jste zašli se aspon podívat a někteří z vás tu zanechali i nějakej ten koment.

*********************************

Vám všem přeji šťastnej novej rok 2011.....
hodně lásky,zdravíčka,štěstí a lásky...
aby se vám splnilo aspon z poloviny to co jste si přáli
Levenka
pfProcházka:o)

29. prosince 2010 v 14:52 | Levenka/webmaster |  **foto příroda**
Ještě těsně před vánoci,jsem si musela dojít na poštu pro dárečky....můj milášek byl tak hodný že šel se mnou.Tak jsme vzali na poště dárečky....a šli jsme se projít.Já měla samozdřejmě foták a něco nafotila,ale v té bobě u nás celkem dost mrzlo,tak fotek moc nemám...fotáček mě nechce v této zimě nějak poslouchat...tak jen pár foteček:o))
b
f
b

Záhada ve Vyškově: UFO na obraze s Pannou Marií?

25. prosince 2010 v 15:43 | Levenka/webmaster |  **Záhady a tajemno**
obraz Panna Marie
Podivný náboženský obraz z Vyškovska na Moravě, jehož majitelka nechce být jmenována, zachycuje cosi, co tam nemělo být. Namaloval neznámý umělec UFO?

První, co každého na díle upoutá, je skutečnost, že jde vlastně o obrazy dva: dalo by se říct, že je jeden ve druhém. Společně s kolegou Jiřím Kultem se pokoušíme vystopovat jeho původ, ale příliš se nám to nedaří.
Obracíme se tedy na kunsthistorika Josefa Vránu, který menší obraz bez problémů určí jako typického zástupce tzv. milostných maleb, jež vyjadřují lásku a úctu k Panně Marii. Stejně tak i podkladové plátno je relativně běžné znázornění astronomické události. Jaká je souvislost mezi výjevy, zůstává záhadou.

Vypadá, že je z kovu


Šťastné a veselé♥

23. prosince 2010 v 12:54 | Levenka/webmaster |  **Nezařazeno**
Tak zítra už jsou vánoce,jak nám ten čas letí to je hroznýýýý:O)))Chtěla bych vám všem touto cestou(protože už pak nebude čas),popřát šťastné a veselé vánoce,hodně dárků pod stromeček,hodně štěstíčka a zadravíčka a lásky ♥♥♥Aby jste prožili vánoční svátky co nejvíce v klidu a pohodě,pořádně si odpočinuly.............
Tak šťastné a veselé vám všem kdo jste ke mě nakoukli♥
a

Vánoční přáníčka

21. prosince 2010 v 9:50 | Levenka/webmaster |  **Ke ztažení**
c
c
c
c
c

Hlídání

19. prosince 2010 v 12:44 | Levenka/webmaster |  **Příběhy**
Zíral z okna. Zplihlé řídké vlasy měl připláclé k hlavě, jako kdyby po nich přelezl slimák. Venku chodili lidé. Byly to umělé panny z výloh obchodů. Zašklebil se, až se sklo raději zamlžilo. Otřel ho a zíral dál. Protože tam v šedi dole, chodily umělé panny z výloh obchodů, voskově bílé.
"Na co vejráš?"
"Občas to vypadá, jako vyhořelý sirky v mašli…" hlesl.
"Co?"
"Nic."
Seděla před malým zrcadlem a malovala si řasy. Bylo jí čtrnáct a v malování si na obličej nebyla žádná začátečnice. Její jemné vlasy si povídaly se vzduchem a něžně hladily rudé tváře. Krčila nos a špulila na sebe rty. Dělala pusu, pusu.
"Ty si fakt ufon, Ufone," zakroutila hlavou.
On byl Ufon a ona Kometka. Jinak starší bratr a mladší sestra, nebo steak a jahoda. Důležité bylo, že jim nezatékalo stropem. Matka to zaštukovala.
Otočil se ke Kometce.
"Kam se chystáš?" zajímalo ho.
"Za Gepardem."
"Za Gepardem?"
"Jo."


Vánoční přání

17. prosince 2010 v 17:42 | Levenka/webmaster |  **Koláže**
Dnes jsem si zkusila udělat pár vánočních přáníček s mojema holčičkama♥♥♥Tentokrát je tam více můj Monásek jelikož jsem ji poslední dobou zanedbávala tak tentokrát ji tu máme víckrát:O))
vánoce
vánoce
vánoce

Upravené fotky do černobíla:o))

15. prosince 2010 v 15:45 | Levenka/webmaster |  **Foto všeho možného**
Zkusila jsem pár foteček hodit do černobílé a myslím že to byl dobrý nápad.Vypadá to moc krásně na těchto fotkách:O))
v
v
v

Pár citátků

14. prosince 2010 v 21:32 | Levenka/webmaster |  citáty

Uvnitř a navenek.
Ve vlaku jela maminka s dítětem, které chvíli neposedělo. "A teď už seď!" přikázala mu. Ale dítě jako by neslyšelo a dál si stoupalo na sedadlo, aby se mohlo dívat z okénka. Rozzlobená maminka popadla dítě za ramena a posadilo ho vedle sebe. Dítě se na ní vzdorovitě podívalo: "Navenek sice sedím, ale u...vnitř stejně stojím!" Protože to, co máme "uvnitř", je důležitější než to, co je navenek.

******************************

Nejdůležitějším úkolem přítele je, aby ti byl nablízku, když se mýlíš. Když máš pravdu, jsou po tvém boku téměř všichni.

******************************

Jeden moudrý starý Indián dával vznětlivým mladíkům svého kmene tuto radu: "Když si na někoho, kdo Tě smrtelně urazil, tak rozzlobený, že ho toužíš zabít, abys smyl ze hanbu, napřed se posaď, nacpi si dobře dýmku tabákem a vykuř ji. Až vyko...uříš 'první dýmku', zjistíš, že když se to tak vezme, smrt je příliš těžký trest za způsobenou křivdu. Napadne Tě, že půjdeš provinilci udělit pořádný výprask holí. Než mu půjdeš napráskat, sedni si, nacpi si tabákem 'druhou dýmku' a celou ji vykuř. Až skončíš, pomyslíš si, že místo pořádného výprasku by stačily vlastně barvité urážky pěkně od plic. Výborně! Když už si to chceš jít s tím darebákem vyříkat, usedni, nacpi si 'třetí dýmku', vykuř ji, a až skončíš, budeš mít už jen chuť se s dotyčným usmířit.

*******************************

‎"Včera jsem Vás viděla, jak se ke mě vracíte, nebo to byl jen Váš stín? Dnes už vím, že se musím smířit s myšlenkou, že už se nevrátíte..... Říkal jste mi, že si za pár let ani nevzpomenu na Vaše jméno....jsou to už 3 roky a já si ho stále pamatuji."

******************************

‎"I ta nejžhavější náruč jednou zchladne, i to nejvěrnější srdce jednou zradí, nejsladší vzpomínka jednou zhořkne a nezbude nic, jen věčně neukojená touha a žal. Nevěřte lidem, zklame vás každý. Stulte se v náruč přírody a nechtějte nic od člověka.

*****************************

Pokaždé se setkáváme s tím, co očekáváme.
Na kraji oázy, v níž leželo město, seděl starý muž. Přišel k němu poutník a povídá:
"Ještě nikdy jsem tu nebyl. Jací lidé tu žijí?"
Stařec odpověděl: "Jací lidé byli ve městě, kde jsi žil?"
"Sobečtí a z...lí. Proto jsem odtamtud odešel."
"I tady jsou lidé sobečtí a zlí," odpověděl stařec.
O něco později přišel druhý poutník a položil starci stejnou otázku:
"Jsem tu poprvé. Jací jsou zdejší lidé?"
Stařec odpověděl stejnou otázkou jako předtím:
"Jací lidé žili ve městě, kde jsi předtím žil?"
"Byli dobří, štědří, pohostinní a poctiví. Měl jsem tam spoustu přátel, těžko se mi odcházelo."
" I zdejší lidé jsou takoví," odpověděl stařec.
Obchodník, který vedl velbloudy k napajedlu, slyšel zpovzdálí oba rozhovory, a když druhý poutník odešel, vyčítavě se obrátil ke starci:
"Jak můžeš na tu samou otázku odpovědět pokaždé jinak?"
"Synu můj," řekl stařec, "každý si nosí svůj svět v srdci. Kdo nenajde nic dobrého v minulosti, nenajde nic dobrého ani tady. A kdo měl přátele v jiném městě, udělá si je i tady. Víš, lidé jsou takoví, jaké je vidíme."

Vánoční obrázky:o))

14. prosince 2010 v 19:55 | Levenka/webmaster |  **Ke ztažení**
Jsou tu pomalu vánoce tak aspon pár obrázku zatím:O))
v
v
v