Říjen 2010

Černo-bílá

28. října 2010 v 18:08 | Levenka/webmaster |  **Moje úprava fotek**
f
f

Co se děje v bermudském trojúhelníku?

28. října 2010 v 17:44 | Levenka/webmaster |  Tajemné a záhadné
Co se děje v bermudském trojúhelníku?
Michal Novotný (18. 04. 2003)
Dnes už dokáží vědci většinu tragických nehod vysvětlit. Nové poznatky o "hřbitově Atlantiku", jak se bermudskému trojúhelníku také říká, jsou stejně zajímavé jako teorie o zářičích s paprsky smrti.
Prokletý oceán. Ďábelské moře. Předpeklí zatracenců. Hřbitov Atlantiku. Moře voodoo. Bermudský trojúhelník. Tak se říká oblasti ve středním Atlantiku mezi Floridou, Portorikem a Bermudským souostrovím. Lodě a letadla tu mizí častěji než v jiných částech světa! Zmizení navíc provázejí podivné okolnosti. Posádky nehlásí potíže, nevolají rádiem o pomoc. Ze ztracených lodí a letadel se nenajdou žádné trosky nebo beze stopy zmizí celá posádka. Pode dnem moře jsou rozmístěny silné magnetické horniny, zvláštní minerály, podvodní lasery, zářiče s paprsky smrti, v jeskyních žijí potomci Atlanťanů.
Vděčné téma pro spisovatele a novináře. Senzacechtiví čtenáři hltají legendy o tajných podmořských civilizacích, časoprostorových a černých dírách či mimozemšťanech, získávajících "vzorky lidské civilizace". Jak je tomu ale ve skutečnosti? Oceánologové to vidí zcela jinak! Pomocí nových vědeckých metod se podařilo většinu tragických nehod vysvětlit.
Zrození legendy
"Zmizeli tak záhadně, jako by uletěli na Mars," komentoval člen vyšetřovací komise vojenských námořních sil Spojených států ztrátu letky pěti letadel typu Grumman Avenger, ke kterému došlo v prosinci 1945. Cvičný let z Fort Lauderdale na Floridě měl trvat dvě hodiny, piloti však vinou navigační chyby nezkušeného kapitána zabloudili. Došel jim benzín a stroje se zřítily i se čtrnácti členy posádky do moře. Záchranné letadlo typu Martin Mariner s třinácti lidmi na palubě vybuchlo 23 minut po startu záchranné mise ve vzduchu. Avengery z letky Flight 19 nikdy nalezeny nebyly. Když v červnu roku 1950 zmizela v oblasti beze stopy nákladní loď Sandra, zveřejnily noviny seznam "záhadných zmizení" dalších plavidel. Legenda byla na světě. V roce 1964 se poprvé objevilo pojmenování "bermudský trojúhelník", o deset let později spatřila světlo světa první kniha Charlese Berlitze "Bermudský trojúhelník - okno do kosmu" a vyvolala senzaci. S jeho další knihou - bestsellerem "Beze stopy" (1973) - se už legenda šířila jako lavina. Tragédie se v interpretaci Berlitze jeví mnohem záhadněji než ve skutečnosti. Serióznější pohled prozrazuje, že hlavní příčinou zmizení letadel a plavidel v této části oceánu je charakter okolního prostředí a lidská chyba.
Zrádná mělčina

Bon Jovi

26. října 2010 v 14:00 | Levenka/webmaster |  Bon Jovi
Pár foteček:O))
h
h
t
u

Něco pro zasmání

25. října 2010 v 22:26 | Levenka/webmaster |  **vtípky**
Leden
Dnes jsem přišel z práce a v ložnici mi manželka řekla, že chce dítě. Chtěl bych taky, ale jen tak, nanečisto. Řekla, že nebude nic. Šel jsem si lehnout.

Únor
Přišel jsem z práce a docela jsem chtěl manželku, řekla mi, že chce dítě. Tak jsem si šel lehnout.

Březen
Dnes jsem přišel z práce a šel jsem rovnou do ložnice. Chtěl jsem manželku, ale strašně ji bolí hlava. Tak jsem si šel lehnout. Trochu mě bolí ruka.

Duben
Přišel jsem z práce a zkusil jsem jít do ložnice. Bohužel ji zase bolí hlava. Tak jsem šel do hospody.

Květen
Z práce jsem sel rovnou do hospody. Dneska bych chtěl klidně dítě, ale strašně mě bolí hlava.

Červen
Přišel jsem z hospody a šel jsem rovnou do práce. Milošovi se narodilo dítě, tak jsme šli rovnou do hospody.

Červenec
Přišel jsem z hospody a sel jsem rovnou do ložnice. Taky už chci dítě, ale manželka nechce mě.

Srpen
Přišel jsem z práce a šel jsem rovnou do ložnice. Chtěl bych dítě. Manželka by chtěla do hospody. Tak jsem si sel lehnout.

Září


Pro Johna Levéna♫

25. října 2010 v 22:06 | Levenka/webmaster |  Europe
Dnes má narozeniny John Levén ze skupiny €urope......a já tímto bych mu ráda popřála hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky............
f
Spoustu krásně strávených chvil,
do dalších let mnoho sil.
Pevné zdraví ať provází Tě každým dnem
a štěstí chodí ruku v ruce s úsměvem.
Ať smutek se drží v dáli na sto tisíc mil
a život je ještě krásnější, než doposud byl.

Zase jeden můj západ slunce♥

23. října 2010 v 14:20 | Levenka/webmaster |  ** fotila jsem**
Západ slunce fotím moc ráda,né pokaždé se to taky povede.Tak tohle je další z mích pokusů:O))
r
r
r

Halloween přáníčka

22. října 2010 v 19:19 | Levenka/webmaster |  **Ke ztažení**
Dnes jsem se tak trošku patlala v přáníčkách které by se vám mohly hodit:O)))
h
h
h
h

Pohřešovaná Anna Janatková - Prosím! Pomozte JI Najít

18. října 2010 v 9:56 | Levenka/webmaster |  **Nezařazeno**
Pohřešovaná Anna Janatková:

Anička je vysoká asi 120 centimetrů a má blond vlasy. Oblečena byla do tmavě šedé zimní bundy, fialovo-černé šály (tzv. "Palestina") a tmavě modrých džínů s červeno-bílým páskem. Na nohou měla černé boty a na hlavě fialovou čepici s kšiltem.

Pražská policie ve čtvrtek odpoledne informovala, že při pátrání po ztracené devítileté Aničce z Prahy pracuje i s verzí možného únosu. Od středečního odpoledne nemá nikdo o dívce žádné zprávy.

"Nemůžeme podcenit žádnou z vyšetřovacích verzí, proto nevylučujeme ani možnost únosu," řekla k situaci ve čtvrtek odpoledne mluvčí pražské policie Alena Zoulová v České televizi. Doplnila, že policisté nyní pátrají v celé zemi i v příhraničních oblastech.

Jedna z možný verzí říká, že Anička byla unesena do některé z afrických zemí - Tunis, Egypt apod.

JAKÉKOLI INFORMACE O PŘÍPADNÉM VIDĚNÍ ANIČKY JANATKOVÉ VOLEJTE BUĎ NA LINKU 158 NEBO NA NEJBLIŽŠÍ POLICEJNÍ SLUŽEBNU VE VAŠEM OKOLÍ.
*******************************************************************************
Dívka je pohřešována od středy 13:00. Ze školy šla obvyklou trasou společně se spolužačkami. V ulici Pod Písečnou se ale rozdělily a poté už dívku nikdo neviděl. V Troji se pouze našel její batoh a láhev s pitím. Místo, kde se holčička ve středu po poledni rozloučila se spolužačkami, v následujících dnech prohledala stovka policistů, psovodi, policisté na koních, nasazen byl i vrtulník. Policisté se zaměřili i na možné svědky. Podle dostupných informací šlo především o lidi bez domova, kteří na místě přebývají ve zpustlých zahradách a chatách.
Vedení základní školy Na Šutce, kterou pohřešovaná dívka navštěvovala, už ve čtvrtek na webových stránkách varovalo děti před cestou přes místo, kde se dítě ztratilo a které kriminalisté označili za nebezpečné. Právě do těchto míst, do improvizovaných příbytků i do rekreačních chat, které bývají v zimě opuštěny, se totiž na zimu stahují lidé bez domova a narkomani.
************************************
d
f
Tímto bych chtěla i vzkázat všem rodičúm malých ale i větších dětí,aby své děti (a kor v dnešní době) nenechávali nikde chodit samotné!!!!Já sama mám doma malou dcerku Terezku je jí 7 let a nikdy opakuju nikdy!!!!bych jí nenechala chodit samotnou!!!Ráno ji pravidelně odvedem do školy a odpoledne ze školy domů!!!Má to zhruba taky asi 10 min cesty domů ale nikdy bych jí samotnou nepustila natolik by měl rodič svoje dítě milovat a neztrácet ho NIKDY z očí!!!!Stačí pár sekund a máte zničenej celej život a JÁ TO JAKO ZODPOVĚDNÁ MATKA NIKDY NEDOPUSTÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A zase víkend:o)))

15. října 2010 v 14:00 | Levenka/webmaster |  **Kusovka**
tak tu máme zase pomalu víkend,pro mě bohužel pracovní:O(((((Co se dá dělat......ani nevím jaké má bejt počasí.......tak popřeji krásný víkend aspon vám....a děkuji za vaše návštěvi na mém blogu:O))
f

Zasněný efekt

14. října 2010 v 20:17 | Levenka/webmaster |  **Foto všeho možného**
dnes tu mám fotečky co jsem fotila o víkendu...a dala jsem na ně zasněný efekt od ilonky:o))))Tento efekt,se k podzimu hodí......
a zde fotečky:o))
zasněný efekt
g
f
c
v