Listopad 2009

Fota z procházky:o)))

26. listopadu 2009 v 19:19 | Levenka/webmaster |  **foto příroda**

Přeji krásný pátek a ještě hezčí víkend:O)))))))


Duchové a nadpřirozené věci

21. listopadu 2009 v 20:29 | Levenka/webmaster |  **Myšlenky**
Všechny vás moc zdravím at příjdete na můj blog náhodně či jste tu stálý návštěvník:o))))Čas od času čtu příběhy lidí co se jim staly nadpřirozené věci a tak podobně.Nevím jak vás,ale mě tyto příběhy a nadpřirozené věci celkem zajímaj.Kolikrát si lámu hlavu jestli je to vůbec možný,aby se takoví věci děli.Mě samotný se párkrát něco stalo,že jsem si to sama neuměla vysvětlit,proto sem přidám anketu na toto téma a byla bych moc ráda kdyby jste mi na ní hlasovali.Můžete klidně i svoje příběhy či zvláštní události napsat sem do komentů.
***********************************
**************************
Jinak moc děkuji za vaše návštěvy
A zde pár příběhů
***************************************************************
Je to pravda?????
Kamarádka vyprávěla že odjela z rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala doma. Pozvala si domů kamarády. Když byli unavení tak šli spát. Když usínali tak najednou slyší jak někdy rychle hejbe s dveřmi. všichni vylezli vem a viděli Obrazekhýbající se dveře ale nikdo s nimi nehýbal. A najednou vidí tři bílí prsty jak sjíždí po skleněných dveřích.... Byl to pro ně šok... Další den našli rodiče svoje dítě a její kamarády natlačený na pohovce . Jejich obličej byl uplně bílí. Vyprávěli to rodičům. A ty čáry od těch bílích prstů tam sou dodnes!!!! Tento příběh je skutečný!!! a to myslím vážně!
*************************************************
VYVOLÁNÍ SATANA

"Rodiče půjdou brzy spát, kolem desáté večer můžeš přijít, Klaudie."
"Tak to je skvělé, přijdu a vezmu s sebou tu knihu. Zatím ahoj, Anežko."

Anežka položila telefon a šla připravit svůj pokoj na večerní vyvolávání satana. S Klaudií už to chtějí vyzkoušet delší dobu. Satanismus je láká, ale už je nebaví zůstávat jen u teorie a u představ. A když se Kladii dostala do rukou satanistická kniha s návodem, jak vyvolat satana, neváhaly dlouho. Kniha nebyla ledajaká, nedá se půjčit v žádné knihovně, slova v ní jsou jiná než, která se nacházejí v článcích na internetu. Celá kniha je vázána do pravé kůže, obsahuje nespočet neočíslovaných stran. Váží několik kilo. Klaudie ji našla při velkém úklidu na půdě.

Anežčini rodiče usnuli brzy, tak jak Anežka očekávala. Klaudie dorazila pár minut po desáté. Obě vystoupaly po schodech do Anežčina pokoje. Na oknech byly zatažené tmavé rolety, i přestože venku nebylo vidět na krok. Uprostřed pokoje byl malý nízký stůl ze dřeva. Kolem do kola byly zapálené svíčky. Doprostřed stolu položily otevřenou knihu, co donesla Klaudie. Na zdech visely tmavé ozdobné koberce se znaky satanistů. Celý pokoj vypadal nesmírně strašidelně. Klaudie se na chvíli zarazila, ale pak tomu všemu přišla na chuť a rozhodla se pokračovat. Tak jak bylo psáno v knize, posadily se naproti sobě a podaly si ruce. Zrakem upřeným do knihy začaly dvojhlasně číst řádky, tam uvedené.
"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji Silám temnot, aby vložily svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevřete dokořán brány Pekel a vyjděte z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra (sestru) a přítele!"
Pokojem projel lehký vánek, který nahnal děvčatům trochu strach. Jen se na sebe podívaly a pokračovaly dále.
"Dopřejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené!"
Vánek neustával, neměl odkud vát. Okna byla pevně zavřena, Klaudie začala povolovat stisk, ale Anežka ji přidržela a pokračovala ve vyvolávání."Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo!
Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak mé touhy!"
Vánek přešel ve studený vítr, až se začali otáčet stránky knihy. Klaudie se vytrhla ze sevření Anežčina. Vtom vítr jako na povel ustal a kniha se prudce zavřela, až obě dvě vykřikly leknutím.
"Tohle je moc Anežko, já jdu domů. Mám strach. Nelíbí se mi to!"
"Také mám strach Klaudie, ale přece právě tohle jsme chtěly ne? Vždyť se to konec konců povedlo, tak jak mělo. Kdybys se nevytrhla, určitě by s námi i promluvil."
"Ale já nechci, aby s námi mluvil. Líbí se mi teorie, ale nikdy jsem tomu nevěřila. Mám z toho divný pocit. Jdu domů. Ještě, že už je po všem, ahoj Anežko, zítra se uvidíme."
"A co ta kniha?"
"Nechej si jí tu, vezmu si jí až jindy."
Klaudie odešla domů. Neměla to daleko. Stačilo jen obejít místní rybník, projít jednou ulicí a už byla u svého domova. Anežka šla pomalým krokem zpět do svého pokoje. Rozsvítila světlo. Zhasla svíčky. Roztáhla rolety a knihu odložila stranou. Lehla si do postele a při pohledu na hodiny, které ukazovaly jedenáct hodin večer zavřela oči a usnula.

Klaudie šla kolem rybníku kvapným krokem domů. Vtom něco cítila za svými zády a prudce se otočila. Nikdo tam nebyl, ale cítila, jako by ji někdo z dáli pozoroval. Dostala strach, otočila se a začala utíkat domů. Z ničeho nic se zvedl studený vítr a Klaudie vykřikla zděšením.
Anežce se zdál sen. Viděla Klaudii ležet v příkopu u rybníka. Zardoušenou, mrtvou. Ze spánku vykřikla tak na hlas, až vzbudila svého otce. Ten přispěchal do pokoje za Anežkou. Podívala se na hodiny a ty ukazovaly dvě hodiny ráno.
"Klid děvče, to byl jen zlý sen. Spi dál, to bude dobré."
"Prosím tati, mohla bych dnes k vám do ložnice? Nechci tu být sama, prosím."
"Dobře, tak pojď."
Vzal vyděšenou Anežku do náruče a chtěl jí odnést do ložnice, v tom zazvonil Anežčin mobil. Volá Klaudie.
"Dej si pozor Anežko, velký pozor, nebo se ti stane, to co mě!"
To bylo jediné, co se z druhé strany ozvalo, pak se spojení přerušilo.
"Klaudie! Klaudie!" volala zoufale Anežka.
"Uklidni se Anežko, co se stalo?"
"Nevím tatínku, nevím. Mám strach, bojím se." Anežka začala ze zoufalství a strachu plakat.
"Neměj strach. Půjdeme spát a zítra uvidíš, že se vše vysvětlí."
Odnesl Anežku do ložnice, uložil ji mezi sebe a Anežčinu matku, pokojně usnuli. Ráno se probudil a při pohledu na Anežku vykřikl, až tím vzbudil svou ženu. Když spatřila to, co se naskytlo jejímu manželi. Začala křičet a plakat. Anežka byla mrtvá, zardoušená.
Klaudii objevili v příkopě u rybníka. Mrtvou a zardoušenou, její smrt byla odhadována na půl dvanáctou v noci, ale jak pak mohla volat ve dvě ráno Anežce? Kdo ty dvě zabil? Proč by je někdo zabíjel a jak to, že jsou zavražděné stejným způsobem? Jak by se někdo vůbec mohl dostat k Anežce a uškrtit ji, aniž by přitom vzbudil její rodiče?
V Anežčiným pokoji byla nalezena ona satanistická kniha, otevřena na stránce: "Ukončení vyvolávání". Ani jedna z dívek si této stránky nevšimla. Neukončili vyvolávání. Zabil je tedy Satan, kterého probudili z jeho spánku? Na to nikdy nikdo nepřišel. Anežce s Klaudií bylo pouhých čtrnáct let.

********************************************************

Hrátky s fotkou

20. listopadu 2009 v 20:45 | Levenka/webmaster |  **Kusovka**

Proč??

20. listopadu 2009 v 15:11 | Levenka/webmaster |  **Nezařazeno**

Zabalila jsem ho do deky, je totiž nemocný, má horečku a strašné sebou mlátí, nechce žádný prášky a porad mluví o smrti. Kdo? Moje srdce...


Moje Farma

17. listopadu 2009 v 15:00 | Levenka/webmaster |  **Nezařazeno**
Tak to je moje farma z mého Facebooku,už nějaký čas jí tam hraji a celkem mě to baví,tak vám aspon ukážu jednu fotku z té mé farmičky:O)))))

No a máme tam už delší čas s Wolfínem a Moňáskem stránky o €urope je tam spousta fanoušků z celého světa tak můžete nakouknout i sem k nám :O)))))))

Facebook €urope klik

Jestli má někdo z vás Facebook a fandí našim €urope tak se můžete klidně přidat:O))))


♫♫♫€urope♫♫♫

13. listopadu 2009 v 20:31 | Levenka/webmaster |  Europe

Hrátky

11. listopadu 2009 v 18:42 | Levenka/webmaster |  **Foto všeho možného**

Život je jako pohádka. Může být krátký i dlouhý, vyžitý do poslední kapičky, ale také nedokončený. Smutný i veselý, záleží jen na tom, jak si to sám hlavní hrdina, tedy člověk zařídí. Může být smýšlený i reálný, záleží jen na tom, čemu člověk uvěří. Může být plný strachu, bolesti, utrpení, ale i věčné radosti, hřejivého pocitu u srdíčka, ale hlavně lásky, která je pro nás tak moc důlež

Zařizujeme si budoucnost podle toho, co nám vyhovuje dnes, nevědouce, zdali nám to bude vyhovovat zítra; děláme si o sobě úsudek, jako bychom byli stále stejní, a přitom se každodenně měníme. Kdo ví, zdali budeme milovat, co milujeme, chtít, co chceme ... zdali probíhající změny tělesné nezmění naši duši a zdali nenalezneme své neštěstí právě v tom, co si zařizujeme pro své štěstí?

*****************************************************************************

Milovat motýly, milovat vzduch,láska, ta zesílí, zlepší se sluch.Milovat úsměv, milovat hlas,milovat jeho hněv, usmířit se zas. Milovat věrně, milovat nekonečně,nevidět černě, snít stále a věčně...

*****************************************************************************

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.


Nové design bookletu posledního alba Europe

8. listopadu 2009 v 23:36 | Levenka/webmaster
Ps:hlavně to neberte nikdo vážně:O))))))To jsem našla na stránkách tak jsem to sem dala pro zasmání:O)))))

Joey.T a Lisa.W

8. listopadu 2009 v 19:17 | Levenka/webmaster |  Joey Tempest
Dnes jsem našla tyto pěkné fotečky.....Joeyho Tempesta s jeho manželkou Lisou.W......fotky jsou to kvalitou nic moc,což je škoda,ale zase lepší aspoň něco než nic.........a je z nich znát,že Joey má vážně vkus na ženský.....určitě jsou spolu moc šťastný :o)))))))))))))))) což jim moc přeji a zde už fotečky
Nedávno dala jedna najivka na svůj blog fotku Johna levena (mojí platonický lásky:O)))) ) a jeho přítelkyně Anike se synkem kterému je už rok a půl (jestli se nepletu) A zdřejmě asi žila v domění,jak mě tím vytočí hi hi že to tam dala tu fotku k sobě na blog.Sem se ale akorát tak zase nasmála nad její hloupostí a nad tím jak je stále stejně zlá a vůbec se nezměnila.No zasmála sem se tam nad tou její fotkou hnet ze dvou důvodů......a víte jakejch???Tak ten první důvod je ten............že jsem o této jeho rodince věděla pomalu půl roku,njn k někomu se ty informace dostanou a hned si myslí jak jsou čerstvé hi hi ale oni jsou už staré dost dlouho:O)))))))
A ten druhý důvod???To je ten,že mě ta dotyčná najivka s tou fotkou ani trošku nemohla rozhodit......jelikož miluju kapelu €urope to je fakt,ale miluju hlavně jejich hudbu.John Leven se mi sice líbí to jo,ale tím to prostě končí.Miluji svého reálného miláška Wolfína a svoje dvě holčičky a to mi nějakej John Levén nevynahradí tu lásku a chvíle s nima .
Dál nejsem fanatická fanynka €urope ale normální fanynka co si je ráda poslechne sjede na jejich koncert když to bude možné a tím to končí!!!!!!!!!
To,že maj manželky,přítelkyně a děti a jsou s nima štastný....to jim jen z celého srdíčka přeji:O))))))))Jelikož já mám taky svou rodinu a mám je moc ráda:O)))))

Záhadné schodiště

7. listopadu 2009 v 19:29 | Levenka/webmaster |  **Záhady a tajemno**
Záhada stará 130 let přitahuje každý rok okolo 250 tisíc návštěvníků. Zájem vzbuzuje kaple Lorreto Sante Fe ve státě Nové Mexiko, které se nachází v USA. Tato kaple se odlišuje od ostatních tím, že se v ní pravděpodobně stal zázrak v podobě tajemného schodiště. Kaple byla postavena někdy v devatenáctém století.
Když byla hotová, sestry zjistili, že v ní chybějí schody na kůr (místo nad oltářem). A tak se devět dní modlili k sv. Josefovi, který byl truhlářem. Devátého dne zaklepal na dveře cizinec a řekl, že je truhlář, který jim může pomoci se zhotovením schodiště. Sám, bez cizí pomoci, zhotovil schodiště, které se považovalo za pýchu truhlářského řemesla. Nikdo si nedovedl vysvětlit jak je možné, že schodiště dokáže stát samo, bez centrální opory. Potom truhlář, který při stavbě nepoužil ani jeden hřebík ani lepidlo, beze stopy zmizel a nečekal ani na odměnu. Po městě se začalo povídat, že tím truhlářem byl sám sv. Josef, kterého poslal Ježíš aby pomohl sestrám. Od té doby se považuje schodiště za zázračné a stalo se cílem pro poutníky.
Se schodištěm se spojují tři tajemství : prvním tajemstvím je neznámá identita truhláře. Druhým je fakt, že žádný architekt, projektant či věděc nedokáže vysvětlit jak je možné, že toto schodiště stojí bez jakékoliv středové opory. A třetím tajemstvím je původ dřeva. Průzkumem se zjistilo, že v celém kraji se tento druh dřeviny vůbec nevyskytuje. Na závěr ještě jeden detail, který posiluje víru v možný zázrak: schodiště má třiatřicet schodů, což je věk Ježíše Krista.