Květen 2009

Jste věrní svému partnerovi??

30. května 2009 v 21:35 | Levenka/webmaster |  **Nezařazeno**
Tak tohle je věčná otázka.....je mi muj partner věrnej??????Ruku na srdce a řekněte mi kdo si tuto otázku nepoložil.....takového člověka snat neznám.Docela by mě i zajimalo jestli existuje pár kterej si byl věrnej???Proto jsem přidala tuto anketu a docela mě zajimá jeji hlasováni:O))))Já sama jsem jedna z duší co jsou věrné a nikdy by nikoho co miluji nepodvedli,tak mě jen zajimá názor druhých lidi co sem chodí dlouho nebo jen náhodně.Byla bych moc ráda kdyby jste hlasovali po pravdě a klidně se k tomuto tématu vyjádřili v komentářích jelikož toto je celkem zajimavé téma tak doufám že nějaká odezva bude:o)))A doufám že se tu najdou lidi co by o tom mluvili třeba v těch komentářích a nestyděli se o tom mluvit otevřeně :O))))))


Nové album €urope už vyšlo♥♥♥

29. května 2009 v 18:03 | Levenka/webmaster |  Europe

LAST LOOK AT EDEN

********


Skid Row - 18 And Life

25. května 2009 v 17:52 | Levenka/webmaster |  Videa

Není co dodat:O))

25. května 2009 v 17:10 | Levenka/webmaster

Krásné kytííííí

22. května 2009 v 13:28 | Levenka/webmaster

Vlčí máky

20. května 2009 v 23:03 | Levenka/webmaster

Loď mrtvých

19. května 2009 v 22:14 | Levenka/webmaster |  Tajemné a záhadné
Jedna z největších záhad moře zůstává i po padesáti letech nevyřešena. Stalo se to jednoho únorového jitra roku 1948. Loď Ourang Medan brázdila klidné moře na cestě do Jakarty. Posádka očekávala další nudnou plavbu a nikdo si určitě nepomyslel, že to bude jeho poslední.
Pokojná plavba byla náhle přervána jakýmsi nevysvětlitelným, hrůzným nebezpečím a blízká i vzdálenější plavidla začala přijímat signály SOS.
"Všichni důstojníci včetně kapitána jsou mrtví... leží v navigační místnosti a na můstku!" vykřikoval radista, "mrtvá je asi celá posádka... umírám!"
Lodě, které zachytily nouzový signál, okamžitě změnily kurz a zamířily plnou parou k postiženému nizozemskému plavidlu. První z nich připlula k lodi Ourang Medan za několik hodin.

SNY A SNĚNÍ

17. května 2009 v 23:25 | Levenka/webmaster |  **Záhady a tajemno**

Mezi snem a sněním je zásadní rozdíl. Sen, ta fantastická věc, kterou prožíváme ve spánku si nemůžeme přivolat, ani ovlivnit. Sny k nám přicházejí samy, kdežto snění si vytváříme podle vlastního přání. Myslím si, že sny mají své opodstatnění i smysl. U lidí kteří byli napojeni ve spánku na přístroje, se během času kdy se jim zdál sen projevila aktivita mozku.Byl vypracován graf, který monitoroval noc. Usínání - usnutí - tvrdý spánek - sen - lehčí spánek a procitání. Z toho vyplynulo, že sny se nám zdají v době nejtvrdšího spánku. Není to ale tak jednoznačné, protože jsem sama na sobě pozorovala, že když usnu během dne třeba jen na půl hodiny, zdál se mi sen. Lidé se během snu dokáží usmívat, někteří dokonce nahlas smát, plakat, hádat se. Někteří dokonce dokáží prožít i skutečný orgasmus. Sny se vykládají různě, ale jedno se jim nedá upřít, - zanechávají v nás určité pocity, někdy neklid, nebo předtuchu něčeho nepříjemného. Jsou sny nevýznamné, ale na druhé straně jsou sny které se nám snaží něco říct, před něčím varovat a mezi takové sny patří ty, ve kterých se setkáváme s lidmi kteří zemřeli. Pokaždé, kdy se nám zdá silně emotivní sen,měli bychom se podívat do snáře a snažit se najít vysvětlení. Na nejobsáhlejší snář, kde si můžete zjistit, co vám sen chtěl říct, vám dávám odkaz.****************zde je odkaz KLIK SNÁŘ**************


Stýská se mi♥♥♥

15. května 2009 v 21:26 | Levenka/webmaster |  **Myšlenky**
Konecne se splnila ma touha a mam pro koho zit,kazda minuta je mi dlouha,kdyz ma bez Tebe byt..

*******


Jak krásné je, když Tě lásko mám,
pak ani to zlo na světě nevnímám.
Jak krásné je, smět Tě pohladit
a vedle tebe se posadit.
Jak krásné je polibek z lásky Ti dát,
pak srdce mé i Tvé začne tát.
Jak krásné je, cítit tlukot Tvého srdce, pak spolu jít dál ruku v ruce.
Jak krásné je, dívat se na nebe,
však nevyrovná se mu pohled na Tebe.
Jak krásné je, lásko Tě obejmout
a na vlnách lásky s Tebou plout.
Jak krásné je s Tebou být,
já už nemůžu bez Tebe dál žít.

********


TY a JÁ - to je… Naše zachumlané ráno, kdy za oknem štěstí prší…Každá
minuta dne,která se s tebou stává kouzelnou… Čas, kdy spolu stoupáme až
do nebezkých výší… Miluji každou chvíli s tebou , chvíli nádhernou!!!

********


Vždy jsem snila o lásce jenž předčí svět,
věděla jsem, že nemůže přijít hned.
Však od okamžiku, co mám tebe,
neprožívám peklo,prozívám i nebe!
i když krize někdy máme,
často se i pohádáme,
mě je s tebou přesto krásně
a moc ráda ti píšu basně!
miluju tě a to se nezmění!!
není to jen láska, je to souznění

*******


Jak vychovat pubertaka:o)))

15. května 2009 v 13:21 | Levenka/webmaster |  **vtípky**
JAK VYCHOVAT PUBERTAKA
Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov.

Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor.

Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu svěkem stoupá. Níže jsou uvedeny znaky společné tomuto savci, ať už jechován na svobodě nebo v zajetí.

Tělo
Zbarvení: Zbarvení je proměnlivé, často velmi nápadné, narozdíl od jinézvěře se puberťák v žádném případě nesnaží splynout s okolím.Nejnápadnějšími barvami září většinou jeho chocholka. Barva chocholkymůže přecházet od žluté, přes hnědou až po červenou či zelenou.