Prosinec 2008

Samé štěstí:O)))

10. prosince 2008 v 14:26 | Levenka/webmaster

Dnes jsem moc veselá...jako dlouho ne:O)))Za prvé se naše (moje a Moňáska)velká kamarádka Pavlína velká fanynka €urope dnes probudila z komatu po moc vážné bouračce kterou před týdnem prodělala.....napsala nám sms že už je vše v pořádku:O)))Takže sláva jsme štastný s níííí:O)))


Za druhé nám dnes přišli lístky na Masters of rock do Zlína....takže to znamená že naše cesta za miláčkama €uropáčkama je na sto procent jasná.......moc se těšíme až kluky zas uvidíme a doufáme že se s nima opět vyfotíme a dostaneme věnování jako v Praze:O)))Tak hurá směr Zlín je náááááššššššššššš:O))


všiměte si toho €urope na lístku to je nádhera a hřeje to u srdce wooow:O)))♥♥♥♥♥♥♥♥♥


Vánoční přáníčka♥

8. prosince 2008 v 17:20 | Levenka/webmaster

Dnešní pohoda holčiček:O))

7. prosince 2008 v 15:41 | Levenka/webmaster

Dnes se mejm holčíčkám nic moc nikam nechtělo a tak byli doma a jen tak se povalovali:O)))))Vždycky na ně ráda koukám jak jsou bezstarostný a spokojený:O))))


Mikulášská besídka:O))))

6. prosince 2008 v 20:27 | Levenka/webmaster

Dnes navečer jsme jeli na mikulášskou besídku na kterou jsme byli pozvaní:o)))Bylo to moc krásný....ale moje holčičky se dost báli....no já se jim ani moc nedivím...když si vzpomenu na sebe jak jsem byla malá a bála se čertú....ale řekla bych že čím starší jsem tím jsou ti čerti strašnější.Ale já mám zase něco co má málo kdo...mám fotky čerta s miminkem to si myslím že má málo kdo:o))))no a tady už začali čerti mikuláš a anděl nadělovat dárečky:O)))Tady je moje Veruka pak Terezka a pak obě sice se dost báli ale pěkně jim zazpívali:O)))

tady už jsou ostatní děti:O))

tady už se fotili nakonec s dětma a jsou tu taky mé vzácné fotečky čerta a miminka:o)))no řekněte sami není to kouzelný když čert má na klíně miminko????


Mikuláš:O))

5. prosince 2008 v 11:46 | Levenka/webmaster

Ahojky lidičky dnes máme mikuláše tak vás jdu taky trošku postrašít a popřát krásně prožitého mikuláše a doufám že to dobře dostane a nedostanete uhlí jestli pak jste byli hodní????


Slzy štěstí

3. prosince 2008 v 19:43 | Levenka/webmaster
Slzy štěstí orosí můj život
Přes jejich kapky uvidím hvězdy
Mraky sestoupí z nebes
Pak i v noci bude slunce hřát

Měsíc se bude krásně usmívat
A já se na něj budu dívat
Budu šťastný,velmi šťastný
Stojím na chodníku ke hvězdám

Nebudu smutný,nebudu se ptát
Stále dokola,proč je to tak
Nechci znát už odpovědi
Protože už vím...

To štěstí je odpovědí na všechno
Tak na co se trápit a plakat
Jen prázdnotu stále cítit v duši
Když štěstí je někdy tak blízko

V slzách štěstí,zrcadlí se moje hvězdy
Ve kterých jsou ukryté všechny mé sny

Sny mého štěstí

A máme tu advent:o))

1. prosince 2008 v 23:17 | Levenka/webmaster
Tak to nám to uteklo už tu máme první adventní týden,všechno začíná úklidy....pečení....no já se na to tak těším.....a děti??To je něco už za dveřmi je mikuláš a děti se moc těší mají svuj kalendář z čokoládičkama a samozdřejmě vědí že až bude poslední sousto budou vánoce....no a my dospěláci se taky snad těšíme.....

€urope bude v létě na Masters of rock konečně se fandové této skupiny dočkají♥♥

1. prosince 2008 v 17:19 | Levenka/webmaster

Ahojky všem fandúm skupiny €urope...mám pro vás velmi dobrou zprávu:o))))

MASTERS OF ROCK 2009 - online předprodej vstupenek zahájen!
dělička

7. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR MASTERS OF ROCK, který se koná v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH má svůj pevně stanovený termín 9.-12.7.2009 a první potvrzené hvězdy!
NIGHTWISH (Fin) - jediné exklusivní show pro Českou Republiku do roku 2011!, BLIND GUARDIAN (Ger), EUROPE (Swe)!!!!!!!!!!!!
, RAGE (Ger) - 25. Výročí kapely - speciální show s řadou exklusivních hostů!, ARCH ENEMY (Swe),SHAAMAN (Brazil) + Gocmen Symphony Orchestra of Turkey, IN EXTREMO (Ger), TIAMAT (Swe), KATAKLYSM (Can), DEATHSTARS (Swe), HEAVEN SHALL BURN (Ger), LEGION OF THE DAMNED (Nl), DIE HAPPY (Ger), WINTERSUN (Fin), SCHANDMAUL (Ger), KISSIN´DYNAMITE (Ger), KEEP OF KALLESIN (Nor)
Online předprodej vstupenek za speciální zaváděcí cenu, platnou do konce roku, zahájen! Zde.
Vstupenky můžete objednávat exklusivně POUZE přes tyto stránky a nebo kupovat na baru v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově!
POZOR! Edice vstupenek se zaváděcí cenou 750,- může být pořadatelem limitována!

€urope aktualizovala 19.11.2008 svou discografii přidali album Almost Unplugged


Tím chci naznačit lidem z určitého blogu že nás nemusí informovat o dění €urope že nejsme jak mi tu píšete tak trochu out máme jak vidíte zprávy přímo od zdroje kdy je aktualizovali takže nejste jediný"o)))A který je to zdroj si necháme pro sebe♥♥♥


Dokonce víme že Europe se tuto zimu se vrací do svého nahrávacího studia aby nahráli své 8 nové album a jak sami říkají přinesou trochu tepla do studené zimi:o))))

Moc se těšíme na festival ve Zlíně máme už obědnaný lístky i hotel kterej je blízko dění:o)))Zustáváme tam na celej festival budem fotit a pořádně si to užijem:o)))Pojede nás pěkná banda takže o srandu bude postaráno a fotek bude plno:o)))