Únor 2008

Moje oblíbené skupiny

29. února 2008 v 13:48 | Levenka/webmáster
Takže sem budu přidávat i oblíbené clípky a fota a td rúznejch skupin,aby to tu bylo trošku pestřejší.

John Levén a Eurpe v Nalenu!!!

29. února 2008 v 13:07 | Levenka/webmaster
Toto jsou fotečky z Nalenu kde Europe hráli 26.1.2008

Europe - Hero

26. února 2008 v 20:04 | Levenka/webmaster
Tak tohle je moc krásný,je to z Nalenu z 26.1.2008

Hlasy s podzemí

26. února 2008 v 18:05 | Levenka/webmaster
Hlasy v podzemí
K nejstarším záznamům o úžasném fenoménu, k němuž prý občas dochází na různých místech naší zeměkoule, je případ z Ameriky. Na území dnešní Bolívie údajně ožila hora Potosí a varovala lid před pokračováním těžby stříbra. Kladete si otázku, je-li to vůbec možné? Ačkoliv vědci nenašli pro tento jev úplné vysvětlení, něco se jim přece jen podařilo objasnit..

Podle vyprávění místních indiánů objevili starobylůí Inkové na hoře Potosí mohutná ložiska stříbra. Ke zdobení svých chrámů potřebovali veliké množství tohoto kovu, a proto se rozhodli pro těžbu. A tehdy se prý stalo něco úžasného..

První úder nástroje do svahu probudil ducha půdy a z puklin se údajně ozvaly hlasy: "Varujeme vás! Vy tu těžit nesmíte! Tato ruda náleží lepšímu lidu, který přijde po vás!" Inkové se prý pokusili na Potosí těžit stříbro ještě několikrát. Avšak horníky stíhalo jedno neštěstí za druhým a mnoho jich tu zahynulo. Pokaždé se přitom z hory ozvalo varování. Vládcové incké říše se nakonec dobývání drahého kuvu vzdali.{ O několik století později přišli do země Inků Španělé. V roce 1592 odsud odvezli 201 tun stříbra. A ubozí indiáni byli nuceni za nelidských podmínek pracovat pro své nové pány. Jejich situace není o mnoho lepší ani v současnosti. Evropané se neukázali jako lepší lid, spíš naopak. Hlasy z hlubin země tedy evidentně lhaly. Dalším místem. odkud se z útrob zeměkoule ozývají lidské hlasy, jsou některé činné sopky. Domorodci v Tichomoří tvrdí, že stačí pouze sestoupit do kráteru a přiložit ucho ke skalní puklině. Má-li člověk štěstí, duch vulkánu se mu ozve. Místní kouzelníci prý využívají jeho rad už stovky let. Údajně se nikdy nestalo, že by "Pán ohnivé hory" poradil někomu špatně. Mnozí odborníci se domnívají, že lze tento jev vysvětlit obyčejnou halucinací. Z kráteru unikají nejrůznější sirné plyny, často prudce jedovaté. Stačí nepatrná koncentrace a člověk je obluzen natolik, že přestává rozlišovat mezi iluzí a realitou. Zdá se mupak, že slyší hlasy, které neexistují. Zcela logické vysvětlení však vyvracejí vědci vybavení kyslíkovými přístroji, kteří rovněž slyšeli zvuky vycházející ze sopečních dutin. Navíc domorodci na Aljašce tvrdí, že hlasy občas znějí i z kráterů vulkánů zcela vyhaslých, odkud žádné otravné plyny neunikají. .

Vysvětlit existenci promlouvající země se pokoušela už řada badatelů. Teorii o otravných plynech nahradila hypotéza infrazvukové, říkající, že z některých zemských dutin vychází zvuk o nízké frekvenci lidskému uchu neslyšitelné, avšak mozek jej zaznamenává. .

V mnoha případech však tajemné hlasy předpovídaly budoucnost. Tento jev se zase pokouší objasnit jiná teorie, jejíž základy vycházejí z prací profesora Rupperta Sheldreaka. Podle této hypotézy tryská na určitých místech ze země proud energie, napájející morfické pole. V takových lokalitách je pak citlivý člověk schopen vnímat určité informace. .

Jestliže podle některých fyziků existuje jakýsi nadprostor, kde minulost, přítomnost i budoucnost tvoří jeden celek, pak by se napojením na paměťové pole této vyšší dimenze daly čerpat taká informace o budoucích událostech. Je-li to ale správné vysvětlení záhadných hlasů z podzemí, to musí ukázat teprve čas.

Moje velká hudební láska:O)))))))

26. února 2008 v 16:26 | Levenka/webmaster
Když poslouchám skupinu Europe,hned se mi zdá všechno kolem mě krásnější,snadnější a lehčí.Vždycky říkám,že jsou jako moje dobíjecí baterky:O)))))))))Jsem moc vděčná za to,že se dali spátky dohromady a opět hrajou:O)))))))))

Něco pravdivého ze života

25. února 2008 v 16:52 | Levenka/webmaster

Božské Europe

25. února 2008 v 16:42 | Levenka/webmaster
Tak tady je jedno z mejch oblíbenejch clípkú od Europe:O)))))

Něco málo o mě

25. února 2008 v 13:41 | Levenka/webmáster
Jmenuji se Monika,ale skoro každej mi říká Levenka protože už 20let fandím skupině Europe ze které mám nejraději Johna Levéna.Je to přesně tip člověka a muže,kterého bych milovala věrně až na věky,bohužel je nedosažitelný.Ale jinak skupina Europe jako celek pro mě dost znamená hrajou výbornou muziku a jsou to strašně fajn lidičky!!!!
Mám ráda ještě Hellowen,Nightwish,Bon Jovi a td. Mám moc rára rock a heart rock.Naštěští mám okolo sebe hodně lidiček kteří tento styl hudby taky poslouchají.
Tento blog o Johnu Levénovi sjem založila i pro fanoušky skupiny Europe ale hlavně pro fannynky Johna Levéna,tak doufám že tu mám nějakou konkurenci a že potěším jeho České fannynky.
Takže Europačky a Levenky budu moc ráda,když sem taky zajdete na múj blog a pokecáte:O)))))))))))))))))))))))))))

Europe

24. února 2008 v 18:17 | Levenka